DWA Arbitage Oost

District werkgroep Arbitrage (DWA Oost 2017-2018)


Mobielnummer 06-13736128

Telefoonnummer

030-6081120
Taak Voorzitter  DWA:
Naam Louis Meents
E-Mailadres almeents@kpnmail.nl
Telefoonnummer  
Mobielnummer 06-20559932
   
Taak Secretaris DWA :
Naam Yvonne Meetsma
E-Mailadres yvonne.meetsma@knkv.net
Telefoonnummer 036-5226085
Mobielnummer 06-23215221
   
Taak Coördinator SAS:
Naam Sjaak van der Lee
E-Mailadres sjaak.van.der.lee@knkv.net
Telefoonnummer 0341-258330
Mobielnummer 06-22187096
   
Taak Werkgroep SAS:
Naam Jeroen Brouwer
E-Mailadres jeroen.brouwer@knkv.net
Telefoonnummer  
Mobielnummer 06-28833741
   
Taak Coördinator BOF/KB:
Naam Bert Patist
E-Mailadres bert.patist@knkv.net
Telefoonnummer  
Mobielnummer 06-27043097
   
Taak Notulist BOF:
Naam Carina van Rijkom
E-Mailadres carina.van.rijkom@knkv.net
Telefoonnummer 030-6955504
Mobielnummer  
   
Taak

Beoordelaars/Waarnemerscoach:

 

en kwaliteitsbewaking

Naam Liesbeth Ter Horst
E-Mailadres heh@kabelfoon.nl
Telefoonnummer 030-6081120
Mobielnummer 06-13736128
   
Taak Werkgroep KB:
Naam Rene Zaal
E-Mailadres kb-dwaoost@outlook.com
Telefoonnummer

 06-41321713

Mobielnummer
   
Taak Coördinator OZA:
Naam John Puhl
E-Mailadres john.puhl@knkv.net
Telefoonnummer 026-4465512
Mobielnummer 026-4465512
   
Taak Coördinator DMC:
Naam Alwin Wolfgang
E-Mailadres alwin.wolfgang@knkv.net
Telefoonnummer 0347-778621
Mobielnummer 06-20443579
   
Taak Werkgroep DMC-Administratie/videoregistratie:
Naam Ingrid van Heiningen
E-Mailadres ingridvanheiningen@gmail.com
Telefoonnummer 0318-629234
Mobielnummer 06-36104503
   
Taak Werkgroep DMC-Voorzitter/contactpersoon talenten :
Naam Marcel Winters
E-Mailadres marcel@marcelwinters.nl
Telefoonnummer  
Mobielnummer 06-51799386
   
Taak Werkgroep DMC-Coach/contactpersoon coaches:
Naam Erwin Stander
E-Mailadres e.stander@chello.nl
Telefoonnummer 055-5418408
Mobielnummer 06-13022200
   
Taak Werkgroep-DMC-Coach:
Naam Gerrit van der Beek
E-Mailadres vderbeek@kpnmail.nl
Telefoonnummer 0341-419956
Mobielnummer 06-10743687
   
Taak Werkgroep-DMC-Coach:
Naam Eric van Holland
E-Mailadres ericvanholland@hetnet.nl
Telefoonnummer 0317-423279
Mobielnummer 06-22274035
   
Taak Vertegenwoordiger NKSV:
Naam Benedictus Benedictus
E-Mailadres benedictus2@doopsgezind.nl
Telefoonnummer 0577-492026
Mobielnummer 06-41515857